5.ua

Депутата-свободівця побили прямо під райвідділом МВС [оновлено, відео]

  Нагадаємо, за фактом побиття народного депутата Андрія Іллєнка та його адвоката Сидора Кізіна відкрили кримінальне провадження. Нападникам інкримінують хуліганство. У ВО "Свобода" цей інцидент розцінюють, як замах на життя народного депутата та державного діяча. У "Батьківщині" ж провину на побиття покладають особисто на  Віталія Захарченка.  Інцидент трапився біля Шевченківського райвідділку міліції, коли Іллєнко та Кізін звідти вийшли. У відділку депутат давав свідчення щодо подій 1 січня. Про час допиту, наголошують в "Свободі", було відомо лише слідчому. Тож у партії вважають - міліція могла повідомити про це нападникам. Доки в райвідділку з'ясовували обставини інциденту та надавали постраждалим допомогу, підтримати побитих прийшло кілька сотень людей з Майдану Незалежності.

  Андрій Іллєнко, народний депутат ВО «Свобода»: «Очевидно, що ми розцінюємо, як продовження політичного терору, який влада розгорнула проти опозиціонерів. Це не був напад хуліганський, тому що били одразу, били без попередження, били професійно».

   

  Сидір Кізін, адвокат Андрія Іллєнка: «Просто збили з ніг, били переважно по голові мене. У мене гематоми на голові і розсічене обличчя. Двоє людей, я  помітив, чекало нас прямо біля виходу з райвідділа, ось тут в дворі, пропустили нас, пізніше якась кількість зайшла з вулиці Прорізної, видно по їхній команді, і ззаду, без жодних розмов, почали нас просто бити».

   

  Ольга Білик, речник МВС Києва: «Я думаю, що зарано висувати якісь версії того, що сталося. В будь-якому випадку, вивчатися будуть всі версії. Що стосується причетності наших співробітників – жодних підтверджень цьому немає. Це виключно чиїсь думки, виключно чиїсь припущення. Остаточно про обставини подій та осіб, які причетні до вчинення цього кримінального правопорушення – буде відомо по завершенню досудового розслідування».

   

  Попередній матеріал
  Лобове зіткнення 2-х авто на Львівщині – є жертви
  Наступний матеріал
  Від вибуху бомби часів Другої світової загинув німець
  Теги:
  Loading...