Facebook / Людмила Денісова

Денісова прокоментувала "виліт літака із Сенцовим" з Росії

Напередодні журналістка "Новой газеты" Вікторія Івлєва поширила інформацію про те, що літак із Сенцовим нібито вилетів із Салехарда

Українська омбудсвумен Людмила Денісова прокоментувала заяви про те, що літак із Олегом Сенцовим нібито вилетів із Салехарда та пояснила, хто може стояти за такими інформаційними вкидами.

За словами Денісової, поширювати неправдиву інформацію щодо Олега Сенцова можуть працівники колонії "Білий ведмідь" у Лабитнангі, де утримують українця, передає "Укрінформ".

"Важко коментувати це... Сподіваємося кожного разу, що буде підтверджена інформація (про звільнення Сенцова - ред.), але у Лабитнангі так шуткують з журналістами та громадянами, які думають, що налагодили контакт з працівниками у колонії", – повідомила Уповноважена з прав людини.

Також Денісова нагадала, що напередодні до Сенцова навідувалася медична комісія. Після обстеження, за неофіційними даними, є два висновки: перше – що Сенцов після 90 днів голодування "почувається нормально"; друге – що його можна перевозити. Натомість, український омбудсмен наголошує, що офіційних паперів на підтвердження цій інформації і досі немає.

"Вчора говорили з Москальковою (уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова — ред.). Вона каже, що у нього все в порядку, нічого нового, її риторика не змінилася", – констатує Денісова.

Зауважимо, що напередодні журналістка "Новой газеты" Вікторія Івлєва поширила інформацію про те, що літак із Сенцовим нібито вилетів із Салехарда. Згодом такі заяви спростували у Федеральній службі виконання покарань Росії. Потому і сама Івлєва написала наступне: "У мене немає більше жодної інформації про літак і про Олега, і я, чесно кажучи, починаю підозрювати, що над нами, можливо, добряче посміялися, на жаль". 

Згодом з'явилися нові фото Олега Сенцова з колонії. Їх надала українській уповноваженій з прав людини Людмилі Денісовій її російська візаві Тетяна Москалькова.

Дивіться також фотогалерею:

Попередній матеріал
У Манчестері сталася стрілянина, відомо про 10 поранених
Наступний матеріал
"Турист": на Донбасі схопили росіянина, який знімав на телефон позиції ЗСУ