Людмила Денісова
Людмила Денісова 5 канал

У кожному регіоні України відкриється представництво омбудсмена – Денісова

  Під час виборів-2019 громадянські права людей будуть забезпечені

  Уже з наступного року представництва українського Уповноваженого з прав людини будуть відкриті у кожній області країни. Про таке повідомила омбудсмен Людмила Денісова на сторінці у Facebook.

  "З наступного року ми розширюємо регіональну мережу представництв Уповноваженого з прав людини. З 2019 року такі представництва будуть відкриті у кожній області", – запевнила Денісова.

  Вона повідомила: аби забезпечити право українців на вільний вибір, в усій країні під час президентських виборів навесні працюватимуть 17 громадських моніторів. 

  "Під час президентських виборів ми спільно з Опорою аналізуватимемо діяльність правоохоронних органів та судів щодо розслідування виборчих злочинів. Крім того, громадські монітори працюватимуть з електоратом щодо захисту їхніх прав у всіх регіонах України", – відзначила омбудсмен.

  Після виборів президента країни планується проведення додаткових навчань для виборчих моніторів і, за потреби, збільшено їхню кількість під час парламентських виборів восени 2019 року. 

  "Я переконана: такий громадський контроль дозволить у повній мірі захистити громадянські права людей під час виборчих кампаній", – уточнила Денісова.

  Попередній матеріал
  "Спеціально для Захарової": СБУ показала нові дані найманців ПВК "Вагнера" з числа "ихтамнетов"
  Наступний матеріал
  Рада не скасувала збільшення штрафів за порушення ввезення "євроблях" – подробиці
  Loading...