ДАІ перешкоджало дістатися Києва на День Соборності?

  Малими групами і без колон. Саме так добиралися до Києва охочі взяти участь у заходах до Дня Соборності. Інакше, кажуть - до столиці не доїхати. Мешканці різних регіонів скаржаться - більшість перевізників скасували рейси через погрози ДАІ відібрати ліцензію.

  Ранок. На одеській трасі, на в`їзді до Києва суцільна темрява. Тільки від світла фар машин можна побачити на дорозі одразу шістьох ДАІшників. За двадцять хвилин спостереження знімальної групи "5 каналу" інспектори зупиняли виключно автобуси та маршрутні таксі. Завбачивши камеру, виправдовуються -  допомагають водіям дістатися до місця, де відбуватиметься захід за участі Президента

  ДАІшники і дійсно працюють зранку  майже на всіх підступах до Києва. У деяких місцях навіть без патрульних машин - під прикриттям оформлення ДТП.

  Ще напередодні охочі приїхати до Києва на День Соборності попереджували один одного у соцмережах про завелику кількість постів на дорогах. Та радили діставатися до столиці залізницею. Запорізькі козаки порадою скористались. До пункту призначення прибули вчасно, щоправда не без проблем.

  Потягом скористались і мешканці Дніпропетровщини. Приїхали на мітинг попри погрози головного міліціонера регіону, Віктора Бабенка. Той пообіцяв притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності тих, хто направлятиме людей до столиці.

  Азад Сафаров, Віктор Сніжко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Ревізори закидають Данилишину нові звинувачення
  Наступний матеріал
  День Соборності: "За Україну!" проводить акції на Контрактовій
  Теги: