5 канал

Чи знімуть недоторканність: Добкін прийшов у ВР, прихопивши із собою "тривожну валізку" – відео

Серед необхідних речей у "чемоданчику" Добкіна – спортивний костюм і кросівки

Михайло Добкін з'явився у Верховній Раді. Сьогодні депутати мають голосувати за зняття з нього депутатської недоторканності.

Хоча регламентний комітет напередодні назвав два інші подання щодо затримання та арешту Добкіна недостатньо вмотивованими, депутати голосуватимуть і за них. До цього Добкін підготувався і каже, що вже зібрав речі першої потреби у разі ухвалення такого рішення.

"Так, у мене в машині лежить "тривожна валізка", тому що я вже знаю, що необхідно щоб було із собою". Він сказав, що серед необхідних речей – спортивний костюм і кросівки.

На іронічне уточнення журналістів, чи взяв він із собою сухарі, депутат відповів, що сухарі йому вони й принесуть. Щодо сьогоднішнього голосування про зняття з нього недоторканності, Добкін зазначив, що готовий до будь-якого результату. За його словами, він буде і сам голосувати за зняття з себе недоторканності.

Нагадаємо, сьогодні, 13 липня 2017 року, о 17:00 Верховна Рада розгляне питання про надання згоди на позбавлення депутатської недоторканності, затримання і арешт Добкіна.

Напередодні відповідне подання Генерального прокурора схвалив регламентний комітет і скерував на розгляд парламенту. Опоблоківцю закидають заподіяння державі збитків на 226 мільйонів гривень через незаконне надання земельних ділянок у Харкові. Сам опоблоківець звинувачення Генеральної прокуратури називає необґрунтованими й упередженими. Однак, каже, закликатиме колег зняти з нього депутатську недоторканність і сам голосуватиме "за". 

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Почекун" у Верховній Раді чекає відвідування і роботи нардепів

'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
'Почекун' у Раді
/
/

Попередній матеріал
"Останнє "прощавай" СРСР": Порошенко розповів, скільки українців вже скористалися безвізом
Наступний матеріал
Туск – Порошенку: "Зовнішньому ворогу вас не здолати - ви занадто сильні"
Loading...