Чубаров: Рано чи пізно, але Росії доведеться сісти за стіл переговорів щодо деокупації Криму

Захід має посилити санкції щодо Росії, вважає Рефат Чубаров

Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив на зустрічі з послами іноземних держав. Зібрання провели до 72-х роковин депортації кримських татар сталінським режимом. За словами Чубарова, Захід має посилити санкції щодо Росії. Хоча сьогодні Москва діє іншими методами, аніж 1944 року, її мета незмінна - за будь-яку ціну витурити кримських татар із території окупованого півострова.

"Як тільки розпочнуться переговори щодо деокупації Криму, а ми в цьому не сумніваємося, що вони рано чи пізно почнуться, - ми розуміємо, що російська сторона задля того, щоб максимально ускладнити ці переговори, буде нещадно експлуатувати тему захисту прав російської спільноти в Криму. І тому ми маємо сьогодні бути готовими до чіткої систематизації наших аргументів, які, знову ж повторююсь, мають спиратися на міжнародне право", - зазначив Чубаров.

Як повідомляв 5.ua, голова Меджлісу кримськотатарського народу очікує скоординованої відповіді міжнародних організацій на дії Росії. Про це Рефат Чубаров заявив в інтерв'ю "5 каналу".

Попередній матеріал
Парубій обіцяє розглянути питання оновлення складу ЦВК якнайшвидше
Наступний матеріал
У Львові необачний працівник автомийки розбив рідкісний BMW 3200, залишений клієнтом

Україна та Туреччина будуть співпрацювати над деокупацією Криму

Експерт: Однією з найбільших проблем України є відсутність плану дій з деокупації Криму

Президент: Пріоритет 2016 року – повернення України на Донбас і створення механізму деокупації Криму

Чубаров про створення міжнародної групи з деокупації Криму