5.ua

Чорновіл: Янукович боїться пускати Тимошенко за кордон на лікування

  Про таке в ефірі «5 каналу» заявив народний депутат III-VI скликань Тарас Чорновіл. 
  «Мені здається, що остаточне політичне рішення питання Тимошенко досі не прийнято , Янукович вислуховує і за, і проти і його лякає, що виїхавши за кордон і діставши по суті вільний режим, а можливо отримавши там статус біженця Юлія Тимошенко розгорне ультра кампанію проти нього, яка може бути ефективною, інші розказують, що вона маргіналізується і плюс вона втратить статус людини , яка може брати участь у президентських виборах в Україні навіть з українською конституцією діючою, і він до кінця рішення не прийняв. Хоча, я на скільки знаю, схиляється до того, що все таки  її на лікування випустять. Просто ставлять весь час умови, на які Захід не може піти», повідомив він.
  «Коли президент говорить, що немає механізмів, а я хочу вам сказати, що механізми створюються за один пленарний тиждень. Коли я півтора роки назад вносив законопроект про можливість лікування за кордоном досить простенький, на мій погляд досить примітивний законопроект. Ну повірте мені, я не люблю працювати на корзину. Згадайте  я все таки належав до тої провладної більшості. Десь я узгоджував цей текст перед тим як його зареєструвати і десь це погоджувалося, що комітет поза всіма чергами провів цей законопроект і його мали вносити в залу невідкладно. Просто потім, хтось зайшов президента і пояснив, що не треба її пускати в Німеччину», розказав нардеп.
  «Готовий є законопроект, є висновок комітету, це можна провести за один пленарний тиждень. Рішення законодавчих підзаконних актів  можна провести за два-три дні і питання вирішується моментально», додав Чорновіл.

  Попередній матеріал
  Еквадорська поліція знайшла 4 тонни кокаїну в контейнерах з бананами
  Наступний матеріал
  Азаров запевнив посла США у європейському виборі української влади
  Теги: