Чорновіл: Співпраця з Митним союзом у форматі 3+1 – неможлива

  Співпраця України з Митним союзом Росії, Білорусії та Казахстану за формулою 3+1, як на цьому наголошує Президент, неможлива, - запевняє член депутатської групи «Реформи заради майбутнього»Тарас Чорновіл. Про таке він заявив в ефірі «5 каналу».
  «Неможливо зробити в міжнародній політиці неможливого, а 3 + 1, в даному випадку дорівнює, або 3 и 1 окремо, або 4. Митний союз це не є організація на зразок СНД, де ми не підписавши, не ратифікувавши статуту – залишаємося майже членом, але формально в нього не увійшли. Тут так не можна, це є єдиний збалансований механізм внутрішніх митних економічних, торгівельних процедур. Якщо туди входить, хоч одна країна і має, якісь специфічні особливості – це означає. Що руйнується вся система. Тому 3 +1 – просто бути не може», - заявив нардеп.
   
  Чорновіл зазначив, що заява Президента, щодо співпраці України з Митним союзом, носить більше політичний характер.
   
  «Я думаю, що у даній заяві президента була певна політика, певне бажання відтягнути якісь моменти в часі, десь заспокоїти росіян, десь втягнути в якусь дискусію, продемонструвати, що є різні думки у суспільстві, і ніби, затягнувши процес, десь вийти на те, щоб підштовхнути ніби Європейський союз», - зазначив політик.
  Попередній матеріал
  Власенко: Антикорупційний закон Президента не вирішить основних проблем протидії корупції
  Наступний матеріал
  Стрілянина в Нідерландах - 6 загиблих, 13 поранених
  Теги:
  Loading...