Тарас Чорновіл
Тарас Чорновіл 5 канал

Чорновіл: Сказати, що це звіт уряду, не беруся, це певний перформанс

Будь-який уряд зацікавлений у звіті, тому що це гарна нагода й можливість добре себе показати

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" політичний аналітик Тарас Чорновіл прокоментував сьогоднішній звіт уряду. 

"Що стосується самого звіту. Сказати, що це звіт, я би не зовсім узявся. Уряд поінформував про свою роботу. Має про що інформувати, в принципі, є досить багато позитивних напрацювань. У таких звітах завжди зрозуміла ситуація. Коли уряд говорить сам про себе, він каже, як правило, речі позитивні", – зазначає Чорновіл.

За його словами, такий формат прийнятний і комфортний для Кабміну.

"Комітетський формат зручний тим, що там мало популістів. Все-таки в комітеті зібралися люди, які в межах цього ж таки комітету за економічну політику є більш-менш відповідальними і не дуже хочуть ганьбитися перед своїми товаришами. Навіть коли там увімкнені телевізійні камери. Тому атмосфера для інформування з боку уряду є цілком пристойною і прийнятною. В нас весь час кажуть: "Будь-який уряд боїться звіту". Будь-який уряд зацікавлений у звіті, тому що для нього це певний перформанс і можливість добре себе показати", – пояснює експерт.

Водночас, він зазначає: "Єдиний негативний формат звіту – це тоді, коли він відбувається згідно з конституційною нормою про відповідальність Кабінету Міністрів; коли звіт передує можливій відставці".

Чи є така ймовірність нині – дізнайтеся у відео: 

Попередній матеріал
Аудитор НАБУ Павло Жербівський в "Інформаційному вечорі" на "5 каналі"
Наступний матеріал
Камера, мотор! З'явилися перші фото та відео зі зйомок фільму "Захар Беркут"
Loading...