Четвертий день навчань "Сі-Бриз-2008" у Одесі

  Розміновувати гавані та кораблі вчилися сьогодні 60 водолазів з шести країн світу в Одесі.

  Сьогодні там відбувся другий етап міжнародних навчань Військово-Морських Сил "Сі бриз 2008".  Окрім цього, водолази різали та зварювали метал під водою та проводили пошукові роботи. Особливістю четвертого дня, стало те, що у воду учасники занурювалися у костюмах представників з інших країн. У сьогоднішніх тренуваннях брали учать водолази з України, Сполучених Штатів, Македоніїї, Даніїї, Латвіі та Великої Британіїї.

  Вадим, офіцер центру рятувальних операцій війсьво-морських сил України: "Насамперед сигналів - безліч, але головний сигнал - окей. Ви показуєте, що все добре . Потрбіно постійно спостергіати один за одним. А різноманітні справи там можуть бути від там.. показує у мене болить вухо не можу продутися, або смикаю рукою показую, що я не можу відкрити резерв, або вісі зібрались туди, всі пішли, все добре . Їх безліч цих сигналів. Водолаз, ще на початку свого навчання в водолазній школі, він вчить це. Ці ази і без них водолаз не може бути водолазом."

  Міжнародні навчання "Сі бриз 2008" триватимуть до 28 липня. Вони проводяться вже понад 10 років. Головна мета - підвищити бойову готовність військово-морських сил України та інших країн, які беруть участь у програмі "НАТО -  партнерство заради миру".

  Попередній матеріал
  Семенюк-Самсоненко: Розлив ртуті у приміщенні ФДМ - провокація проти відомства
  Наступний матеріал
  Поліція розігнала мітинг у Стамбулі
  Теги:
  Loading...