Валерій Чалий washingtonexaminer.com

Чалий розповів, коли планується візит Порошенка до США

  Візит Президента України до США планується у другій половині лютого та має на меті, передусім, його участь у програмі головування України в Раді Безпеки ООН

  Водночас, опрацьовуються варіанти зустрічі на найвищому рівні президентів Порошенка і Трампа у Вашингтоні. Про це повідомив посол України у США Валерій Чалий, передає "Укрінформ"

  "Візит до Сполучених Штатів Президента України планується в лютому. Україна головуватиме в Раді Безпеки ООН, і очевидно, в цей період може відбутися участь Президента, тому що цей формат як раз передбачає таку участь", – поінформував дипломат. 

  Він зазначив, що паралельно відпрацьовується можливість зустрічі Петра Порошенка і Дональда Трампа. "Яким чином все вийде, чи під час нинішнього візиту, чи пізніше – ще питання не вирішене, але, я думаю, що це було би природньо, оскільки ми маємо питання, які потрібно обговорити найближчим часом", – зауважив посол.

  На прохання уточнити детальніше про підготовку візиту Президента, Чалий зауважив: "Моє завдання як посла – виконувати плани, що вибудовуються політичним керівництвом". Водночас, він зазначив, що візит планується на "двадцяті числа" лютого.

  Попередній матеріал
  У Бухаресті вигорів нічний клуб: постраждали десятки людей – відео
  Наступний матеріал
  Стало відомо, де перепоховають українського письменника Олександра Олеся
  Loading...

  Постпред США в ООН: Агресія Росії загрожує міжнародному порядку

  Трамп склав присягу і офіційно став президентом США

  Остання прес-конференція Обами на посаді президента США – відео