БЮТ хоче винести на референдум питання форми правління

  У країні забагато основних державних посад - Блок Юлії Тимошенко вирішив скасувати одну. І задля цього - змінити Конституцію. Про це заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко. Тому Блок Тимошенко пропонує створити робочу групу і провести всеукраїнський референдум щодо змін до Основного закону.

  На всенародне обговорення бютівці хочуть винести питання президентської чи парламентської форми правління. Інакше, на переконання бютівців, новий прем’єр-міністр приречений протистояти з президентом. У Партії регіонів ініціативою БЮТу здивовані. Для вирішення цього питання, на думку регіоналів, є  конституційні процедури. А наполягати на проведенні референдуму – не є правовим шляхом.

  Іван Кириленко, лідер фракції БЮТ: "Знаєте, по великому рахунку отут треба порадитися з народом, і провести референдум. Все-таки ми за президентську форму правління чи за парламентську. Ми вважаємо, що одна посада в державі зайва.

  Олександр Лавринович, заступник голови ВР: "Гапевно зайва посада лідера однієї з фракцій... це звичайно жарт, ви розумієте, сама постановка питання наполягає на внесенні змін до Констиуції. Ну от для ніякого не юриста не політика - а просто нормальної людини: як звучить це слово? Я от наполягаю, щоби у вашій сім`ї бул ояк мінімум 8-10 дітей. Наполягаю категорично!  Ну от як ви будете ставитися до такої моєї сентенції?"

  Попередній матеріал
  Топ-10 музичних платівок склав Ватикан
  Наступний матеріал
  ДТП за участю близько 100 автомобілів у Канзасі
  Теги: