БЮТ: Довгий показав підробний документ

  Ще один несподіваний поворот у справі про заміщення БЮТівців. На сьогоднішньому засіданні сесії Київради, її секретар Олексій Довгий заявив, що Радивілівський районний суд Рівненської області взагалі призупинив рішення з`їзду Блоку Юлії Тимошенко про дочасне призупинення повноважень 15-ти депутатів-перебіжчиків.

  Тобто, взагалі зникла підстава для сьогоднішнього засідання ЦВК.

  Тим часом БЮТівці, які навіть вийшли пікетувати Центральну виборчу комісію, стверджують: це рішення - фальшивка. Мовляв, депутати звернулися до апеляційного суду Рівненської області, де їм повідомили: така справа не розглядалася у Радивілівському суді взагалі, а підпис судді і печатка на документі, який продемонстрував Довгий - це підробка. Щодо цих фактів БЮТівці вже звернулися до правоохоронців.

  Дмитро Андрієвський, депутат Київради, НУНС: "Депутати були повідомлені у тому, що існує ухвала суду, яка зупиняє дію міжпартійного з`їзду блоку Юлії Тимошенко та забороняє ЦВК вдаватися до будь-яких дій, щодо реєстраціїї нових депутатів. Я щойно мав розмову з членом комітету правосуддя Андрієм Портновим, член фракціїї БЮТ. Він повідомив, що в нього відбулася розмова з головою цього суду. Зараз готується запит і протягом години буде офіційна довідка, що ця ухвала не приймалася, питання не розглядалося. сьогодні можна з впевненістю сказати, що ми маємо справу, на жаль, з фальсифікацією документів".

  Попередній матеріал
  Сербія залишилась без парламенту
  Наступний матеріал
  У Брюсселі розпочався дводенний саміт ЄС
  Теги:
  Loading...