genosse.su

БПП: до нової коаліції ввійдуть лише дві фракції

  Нардеп Сергій Алєксєєв зазначив, що формування нової коаліції та уряду є єдиним правильним виходом із ситуації

  До складу нової коаліції увійдуть тільки дві парламентські фракції – "Народний Фронт" та БПП. Про це заявив член фракції Блоку Петра Порошенка, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв, повідомили у прес-службі партії.

  "Ми готові взяти на себе відповідальність та сформувати уряд. Навіть, якщо це буде уряд "Камікадзе-2", все одно ми докладатимемо зусиль, аби він вивів Україну з кризи. Однак, ми неприємно здивовані, що в ці найважчі часи ми не можемо опертися на своїх колишніх партнерів по коаліції", – йдеться в повідомленні.

  Також Алєксєєв відзначив, що формування нової коаліції та уряду є єдиним правильним виходом із ситуації, що склалася. За його словами, політичні сили, що намагаються розхитати ситуацію та провокують проведення дострокових парламентських виборів, не хочуть бачити Україну сильною унітарною державою.

  "Коаліція буде і складатиметься вона з двох фракцій, але це нормальна європейська практика. Як уже зрозуміло, до коаліції не увійдуть фракції "Батьківщини", Радикальної партії та "Самопомочі". Але деякі депутати, які входили до цієї фракції і до складу попередньої коаліції, увійшли до нашої фракції, і ми ще будемо до себе приймати. Головний принцип – ми не будемо до себе брати колишніх депутатів ПР", – сказав він.

  "Якщо ми не сформуємо коаліцію, у нас розпочнеться виборчий процес. Те, що він почнеться – 100%, а чим і коли закінчиться, ніхто не знає. Буде ще більша дестабілізація", - зазначив Алєксєєв.

  Попередній матеріал
  Штаб АТО: Бойовики з важкого озброєння стріляють на всій лінії фронту - знову застосували 122-мм гаубиці
  Наступний матеріал
  Кубів: Президент розпустить Раду, якщо цього тижня не буде сформовано коаліцію та Кабмін
  Теги:
  Loading...

  Верховна Рада проголосувала за звільнення Шокіна

  Верховна Рада затвердила угоду про державні закупівлі

  Завтра Верховна Рада розгляне зміни до Конституції в частині правосуддя

  Сьогодні Верховна Рада збереться на перше цьогорічне засідання

  Верховна Рада не ухвалила рішень щодо бюджету і податкової реформи

  Верховна Рада ухвалила закон про державну службу