5.ua

Бойко: асоціацію відклали, бо ЄС не гарантував компенсацій [відео]

  Уряд призупинив підготовку підписання угоди з ЄС до налагодження ситуації з промисловістю і поліпшення відносин з Росією та іншими країнами СНД. Таке заявив віце-прем’єр Юрій Бойко.

  За його словами, Київ має бути переконаний, що Європа компенсує Україні втрати від падіння торгівлі з Російською федерацією. Поки що ж такого сигналу від ЄС не надійшло. А от відновлення торгово-економічних відносин з Росією та країнами СНД суттєво скоротить необхідність України в зовнішніх запозиченнях. Віце-прем’єр зауважив: рішення уряду не пов’язане з учорашнім візитом Миколи Азарова до Санкт-Петербурга. Мовляв, ситуацію аналізували весь останній місяць. Водночас, урядовець заявляє: відновити роботу над угодою про асоціацію можна буде після поліпшення економічної ситуації в Україні.

  Юрій Бойко, віце-прем’єр-міністр: «Мы не получили четкого сигнала от наших европартнеров о том, что эти потери, которые мы получили за последние 4 месяца, будут компенсированы… Страна себе этого позволить не может».

  Питання продовження євроінтеграційного руху України розглядатиме на своєму засіданні й Рада нацбезпеки та оборони, додав Юрій Бойко. 

  Попередній матеріал
  Квасневський: угоди про асоціацію не буде
  Наступний матеріал
  Опозиція погрожує Януковичу імпічментом за провал євроінтеграції [відео]
  Теги:
  Loading...