5.ua

Богословська хоче відсудити у свободівця 250 тис. грн. за звинувачення у крадіжці [відео]

  Печерський

  Богословська образилася через те, що у червні Аронець написав у "Фейсбуці" і "Твіттері", що під час бійки у парламенті 6-го червня Богословська вкрала у свободівця Олега Гелевея натільний хрестик. Олександр Аронець каже - написав це зі слів самого депутата, який виявив пропажу після того, як депутатка тягла його за ланцюжок. Хрестик згодом свободівцю приніс комуніст, однак образа регіоналки - не минула. Крім 250 тисяч гривень, Богословська вимагає спростувань фейсбук-запису. Справу розглядає суддя Сергій Вовк - той самий, який свого часу заґратував Юрія Луценка і чию суддівську діяльність тепер перевіряє Вища рада юстиції.

  Олена Дундова, представник Інни Богословської: "Висловлювання про те, що Богословська вкрала хрестик - це неправда, звісно. І я так розумію, у них нема доказів, щоб це довести, тому вони затягують розгляд справи по суті. Людина, яка говорить неправду, має за це відповісти".

  Олександр Аронець, активіст "Свободи": "250 тисяч! Це нереальна сума! Якщо буде, не дай Бог, задоволено цей позов - хоча, я впевнений, такого не станеться - тоді всі користувачі "Фейсбуку", "Твіттера", "ВКонтактє" - будуть під ударом... Ось Гелевей, ось Богословська - народні депутати бачили, як вона зривала цепочку!"


  Попередній матеріал
  Рибак: 2 місяці - достатньо для виконання усіх вимог ЄС
  Наступний матеріал
  Дипломат РФ: торгівельна війна з Україною - це тільки репетиція [відео]