Богатирьова не виключає дострокових виборів

  Українська парламентська криза загрожує національній безпеці - секретар РНБО Раїса Богатирьова закликає народних депутатів відновити роботу Верховної Ради вже з понеділка.

  За її словами, нині гальмується ухвалення низки важливих законопроектів , що стосуються  СОТ та змін до бюджету. Тому, якщо в найближчі дні парламент не відновить свою роботу, Раїса Богатирьова не виключає , що може запрацювати механізм дострокових виборів. Але перед цим, на думку секретаря РНБО, треба змінити ще й виборчу систему.

  Раїса Богатирьова, Секретар Ради національної безпеки і оборони України: "Если недееспособность Парламента будет сохраняться, то дееспособность и ответственность граждан - она всегда будет адекватной. И мы уже демонстрировали и обществу и себе, что нет другого пути и способа изменять ситуацию в Украине - путем выборов".

  Говорила Раїса Богатрирьова і про Косово. За її словами, Україна не може поки що оприлюднити своєї офіційної позиції , щодо ситуацію в Сербії, оскільки ще проводить консультації з ЄС, Росією та ООН. Втім, оптимальним виходом із ситуації довкола Косова, могла б стати нова угода про Європейську стратегію - додає Богатирьова. В цьому документі, ініціатором якого і виступає Україна, має бути зафіксований алгоритм виходу з конфліктних ситуацій, на кшталт косівської.

  Попередній матеріал
  Комуністи хочуть перевірити Балогу
  Наступний матеріал
  Моше Кацаву вдалося уникнути 20-річного ув`язнення
  Теги:
  Loading...