Богатирьова: дочасні вибори Парламенту дуже можливі

  Нова Верховна Рада до президентських виборів. Секретар РНБО Раїса Богатирьова, перебуваючи у Москві, заявила про реальність сценарію щодо розпуску Парламенту. Передумови для цього є - запевняє пані Богатирьова. Верховна Рада недієздатна, а коаліція - не в змозі виправити економічну ситуацію.
  Раїса Богатирьова, секретар РНБО:  "Президент не може діяти за Парламент і Президент говорячи про те що не бачить підстав має на увазі ті статті Конституції які йому як Президенту дають право і можливості застосувати ці норми. Але якщо буде складатися політична ситуація таким чином, що будь-яка стаття може бути застосована і виходу іншого не буде, то Президент зобов`язаний буде як вихід із ситуації внутрішньо-політичної кризи, він змушений буде приймати таке рішення, для того щоб унеможливити непрогнозований розвиток подій і непередбачуваний такий перебіг президентських перегонів".

  Згідно із Законом, Президент має право розпустити Верховну Раду, якщо протягом місяця після виборів або після розпуску попередньої коаліції не створена нова коаліція. Або ж за умови, що протягом двох місяців парламент не може призначити Уряд чи протягом місяця не збирається на свої засідання. Однак це не можна можна робити, якщо до президентських виборів півроку і менше. 
  Попередній матеріал
  Джейла Пазарбазіолу прибула до Києва
  Наступний матеріал
  СП: БЮТ влаштував інформаційну провокацію проти сина Президента
  Теги:
  Loading...