5.ua

«Беркут» провів рейд на інтернет-телеканал INTV та в редакції газети «Вечірні Вісті» [відео]

  Вибивали шибки й двері, трощили техніку, вилучали усі сервери, журналістів виштовхували в коридор і забороняли користуватися мобільними телефонами.

  Такі подробиці вчорашнього нальоту «Беркута» на інтернет-телеканал АЙ-ЕН-ТІ-ВІ та редакцію газети «Вечірні Вісті». Обидва видання вважаються опозиційними. Свій візит нападники назвали слідчими діями і керувалися відповідною ухвалою Печерського райсуду. Керівництву медіа-видань інкримінують нібито незаконне володіння технічним обладнанням. А в ролі понятих, кажуть журналісти, було двоє бритоголових хлопців, вельми схожих на так званих «тітушок». Наразі обидва медіа-ресурси не мають можливості ані фінансової, ані технічної відновити мовлення. Кажуть: знищено увесь архів, напрацьований за десять років існування. Скільки майна вилучили - ніхто досі не може підрахувати. Нападники прихопили навіть вогнегасник.

  Тим часом, у МВС раніше заявляли: обшук по вулиці Турівській, 19б провели в рамках розслідування кримінального провадження. Якого не поточнили. У ході обшуку було вилучено комп’ютерну техніку та документи зазначеного підприємства.

  Попередній матеріал
  Прихильники ПР продовжують мітингувати біля ВР
  Наступний матеріал
  Вестервелле закликає Януковича підписати асоціацію з ЄС
  Теги:
  Loading...