5.ua

«Батьківщина»: правки до Податкового кодексу – сфальшовані

  Олесь Доній, котрий проголосував за правки, що ставили під сумнів можливість лідера «УДАРу» балотуватися, відкликав свій голос. Більшість палко запевняла, що політично підтексту у корекції Податкового кодексу не було і взагалі ніхто не має сумніву, що Віталій Кличко громадянин України.

  Віталій Кличко, лідер фракції "УДАР": «Щоб покласти край усяким домислам і спробам розправитись зі мною, як з можливим кандидатом, я хочу заявити – я балотуюсь у президенти. Я чесно заявив ЗМІ: так, я маю право на проживання в Німеччині, але це ніяким чином не порушує українське законодавство, ні моє громадянство – я громадянин України!»

  Арсеній Яценюк, лідер фракції "Батьківщина": «Рибак не має право підписувати сфальшований закон, а Віктор Янукович тим більше не має права ставити свій підпис під незаконним документом, який ви, Партія регіонів, сфальшували по прямій вказівці і Рибак отримав відповідний документ».

  Сергій Ківалов, народний депутат, Партія регіонів: «Кличко – гражданин Украины? Гражданин Украины. Он бы не стал народным депутаом, а счета за границей можна открывать, если есть разрешение Нацбанка. Ну как не проживает, когда я его каждый день в Верховной Раде вижу».

  Попередній матеріал
  Путін: після підписання Україною асоціації з ЄС – двері до Митного союзу будуть зачинені (оновлено) [відео]
  Наступний матеріал
  Держдеп США: недопуск Кличка затьмарить президентські вибори [відео]
  Теги:
  Loading...