5.ua

"Батьківщина" планує йти на вибори кандидатами з 2012 року

  Партія ВО "Батьківщина" йде на дострокові парламентські вибори командою, яка була сформована напередодні виборів 2012 року. Таке рішення було одноголосно прийнято політичною радою партії 25 серпня.
  Про це повідомляє прес-служба партії.

  "Політична Рада "Батьківщини" одноголосно проголосувала за збереження єдності партійної команди, яка була сформована напередодні виборів 2012 року, і вирішила йти на дострокові парламентські вибори. У своєму виступі лідер партії Юлія Тимошенко наголосила на необхідності поновлення партійного списку "Батьківщини" шляхом залучення максимально широкого кола представників громадянського суспільства", - йдеться в повідомленні

  Також політрада ухвалила рішення підтримати Арсенія Яценюка на посаду прем'єр-міністра за результатами формування коаліції в новому складі парламенту.
  "Для збереження цілісності країни та якнайшвидшого припинення війни "Батьківщина" одноголосно виступила за об'єднання з демократичними проєвропейськими партіями в наступному парламенті. Рішення про форми співпраці буде прийнято за підсумками виборів", - наголошується в повідомленні.

  Нагадаємо, 25 серпня Президент Петро Порошенко оголосив про позачергові вибори Ради.
  Попередній матеріал
  Сьогодні у Мінську Порошенко зустрінеться з Путіним
  Наступний матеріал
  СБУ заявляє про затримання на Донбасі 10 російських десантників
  Loading...