"Батьківщина" не зможе перетворити повернення Савченко на електоральні бонуси для себе – експерт

Народний депутат не стане асоціювати себе виключно з цією політичною силою, переконані у фонді "Демократичні ініціативи"

Прихід Надії Савченко до парламенту не принесе фракції "Батьківщина" електоральних вигод. У цьому переконана аналітик фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва Марія Золкіна. 

"Перетворити в якісь електоральні бонуси для себе "Батьківщина" повернення Савченко на територію України не зможе. Тому що, незважаючи на те, що Савченко пройшла за списками "Батьківщини", незважаючи на те, що депутати від "Батьківщини" багато що зробили для того, щоб в Україні знали про цю справу, вони говорили про це і на міжнародних платформах, але тим не менше – Савченко зараз (я думаю, вона сама це прекрасно усвідомлює) не буде асоціювати себе і прив'язувати лишень до політичної сили тільки через те, що вона має депутатський мандат", – заявила експерт в ефірі "5 каналу" сьогодні, 27 травня. 

Як повідомлялося, сьогодні Надія Савченко розповіла, в якій ролі бачить себе в українському парламенті. Вона заявила, що хоче очолити структуру за контролем щодо обліку потреб армії та логістики.

Попередній матеріал
У Києві пенсіонерка принесла додому вибухівку, яку знайшла біля сміттєбаку
Наступний матеріал
Савченко: Не задушіть мене своєю любов’ю

Савченко заявила, що готова стати президентом

Савченко заявила, що Мінські домовленості виконали одне завдання

Савченко про вибори на Донбасі: "Дуже багато радників у нас"

Я готова говорити із самим чортом, щоб вирвати з неволі кожного українця – Савченко

Савченко розповіла, чим займатиметься в Україні

5 канал - трансляція наживо