5.ua

"Батьківщина" і "Свобода" - проти запропонованих Порошенком змін до Конституції

  Зміни до Конституції має розглянути сьогодні Верховна Рада. Зранку спікер Олександр Турчинов відкрив засідання, однак за 20 хвилин оголосив про перерву через відсутність у залі багатьох депутатів.


  Повернутися до роботи обранці мали ще майже годину тому.

  Тим часом, у "Батьківщині" вимагають відкласти розгляд законопроекту щодо змін до Конституції. Депутати хочуть, щоби президент вніс новий проект змін до Основного закону, який "не передбачає узурпацію влади новим главою держави та передбачатиме реальну децентралізацію влади".

  У фракції "Свободи" заявили, що не голосуватимуть за запропоновані зміни до Конституції.

  Як повідомлялось, напередодні Президент провів зустріч з лідерами депутатських фракцій та груп Верховної Ради, де озвучив їм свої пропозиції.

  Сьогодні ж парламентарі працюють під щільною охороною підрозділів спецпризначення. Зранку під будівлею парламенту з'явилися не тільки кількасот правоохоронців, а й представники батальйону Донбас. Як повідомили в Міністерстві внутрішніх справ, бійців "Донбасу" мали спрямувати на Схід, до зони дій АТО. Втім, для контролю громадського порядку частині з них віддали наказ про охорону парламенту, а на Донеччину та Луганщину їх мають доправити вже надвечір.

  Як заявили і в МВС, і в батальйоні "Донбас" – вони контролюватимуть присутніх мітингувальників, щоб не дати повторитися ситуації, яка сталася у вівторок. Крім того, у "Донбасі" повідомили, що їхня присутність стала на заваді "одеського сценарію" у Києві. 
  Попередній матеріал
  Україна припинила поставки вугілля до Росії
  Наступний матеріал
  Остання партія хімічної зброї Сирії готова до знищення
  Loading...