"Ура-Інформ"

Батальйон спецпризначення для захисту від сепаратистів формує МВС у Дніпропетровську

  У Дніпропетровській області МВС формує батальйон спецпризначення "Дніпро", про це повідомив під час прес-конференції начальник Штабу національного захисту Дніпропетровської області Юрій Береза.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Спецпідрозділ МВС буде формуватися на базі полку національного захисту Дніпропетровської області, а основними критеріями відбору в спецбатальйон "Дніпро" є вік (від 18 до 45 років), фізична підготовка і проукраїнська ідеологія.

  Береза зауважив, що для формування повноцінного підрозділа необхідно 14 діб, однак, Штаб національного захисту області працюватиме цілодобово, "щоб прискорити цей процес".

  Завданням батальйону спеціального призначення буде захист області від сепаратистів. Добровольці будуть проходити навчання.

  Береза ​​також повідомив, що зараз в Полк національного захисту Дніпропетровської області записалися понад 1 тис. добровольців-резервістів.

  У регіоні продовжена часткова мобілізація чоловіків, що мають зареєстроване вогнепальну зброю.

  Він сподівається, що в області може бути мобілізовано від 7 до 15 тис. чоловік.

  Нагадаємо, раніше заступник голови Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан заявив, що зарплата рядового бійця цього елітного підрозділу становитиме не менше 1 тис. дол в гривневому еквіваленті, а командирського складу - від 3 до 5 тис. дол.

  Частково фінансування виділяється МВС, а дофінансувати буде команда губернатора.

  Корбан також попередів сепаратистів, що при спробі захоплення будівель підрозділів СБУ та МВС буде відкрита стрільба на ураження. 

  "Всі, хто захочуть влаштувати війну в області, повинні знати, що Дніпропетровськ стане для них другим Сталінградом, тільки в цій битві виграє український народ", - заявив Корбан.

  Попередній матеріал
  ГПУ відкрила 183 кримінальних справи проти сепаратистів
  Наступний матеріал
  Україна і США підписали угоду про виділення 1 млрд доларів фіндопомоги
  Теги: