Байден привітав українців з парафуванням коаліційної угоди

  Коаліційна угода – парафована. Підписи під документом поставили представники п'яти політичних сил - "Блоку Петра Порошенка", "Народного фронту", Радикальної партії, "Самопомочі" і Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".


  Із парафуванням коаліційної угоди уже привітав українців віце-президент Сполучених Штатів Джозеф Байден. Наголосив: Україна зробила значний крок у боротьбі із корупцією та у спробах стабілізувати економіку.

  До Києва з офіційним візитом Байден прибув напередодні ввечері. Під час спілкування із прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком віце-президент США заявив, що вважає за честь перебувати у Києві у день річниці Євромайдану. Він наголосив: український народ показав неймовірну мужність. Також Джозеф Байден відзначив, що США хочуть допомогти Україні.

  Зараз триває зустріч Джозефа Байдена із Президентом Петром Порошенком. Пізніше запланований робочий обід у Будинку з химерами. За інформацією агенції Reuters, віце-президент США планує оголосити плани про збільшення нелетальної військової допомоги для України.

  Попередній матеріал
  Порошенко присвоїть Небесній сотні звання Героїв України
  Наступний матеріал
  У Румунії у катастрофі військового вертольота загинуло вісім людей