Азаров зустрінеться з Медведєвим щодо проблем економічних відносин

  Перспективи російсько-українських відносин у світлі планів Києва створити зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Євросоюзом обговорять у понеділок прем’єри двох країн Дмитро Медведєв та Микола Азаров.

   

  Повідомляє Інтерфакс Україна. Як повідомила прес-секретар прем’єра РФ Наталія Тімакова, під час переговорів у російській столиці обговорюватимуть поточні питання економічних відносин між Росією та Україною.

  У свою чергу прес-секретар прем’єр-міністра України Віталій Лук’яненко заявив, що М.Азаров розраховує обговорити з російським колегою шляхи взаємодії у разі створення зони вільної торгівлі між Києвом та Європейським Союзом.

  "Наша позиція полягає в тому, що не можна протиставляти ці дві зони вільної торгівлі (в СНД і з ЄС - "ІФ"). Для України і та важлива, і інша, і тому питання стоїть так - необхідно максимально, по-партнерськи, погодити всі режими, які виникають у разі дії і однієї, і іншої ЗВТ. Вони, по суті, не протиставляються, оскільки будуються на засадах СОТ", - наголосив В.Лук’яненко.

  Він також повідомив, що сторони під час зустрічі обговорять ситуацію, що виникла з пропуском українських товарів на російській митниці.

  Попередній матеріал
  Міні супутник може контролювати райони ЧАЕС та "Фукусіми1"
  Наступний матеріал
  З Криму курсуватимуть додаткові поїзди
  Теги: