5.ua

Азаров заперечив застосування сили до євромайданівців [відео]

  Тим часом міліція посилює кордони навколо урядового кварталу. Більше ніж половина міліціонерів, які були на Хрещатику перемістились на вулицю Грушевського.

  Зазначимо, зранку на засіданні Кабміну на нічні події відреагував прем'єр та міністри. Зокрема, Микола Азаров заперечив застосування сили до мітингувальників у центрі Києва. Сказав, люди, які побили студентів на Майдані Незалежності 30 листопада, підставили владу і активізували протестні настрої. Азаров запевняє: більше протестувальників не битимуть. А сьогоднішні дії  «Беркута», пояснив прем'єр, були спрямовані винятково для розчистки доріг.

  Микола Азаров, прем`єр-міністр України: «Важливо зрозуміти, що силовий конфлікт 30 листопада владі не на користь. Конфлікт був проти нас, дав привід для ескалації протесту. Тому влада зацікавлена всебічно розслідувати ці події. Нам украй важливо дізнатися, хто так підставив владу. Никакого применения силы против мирных демонстрантов никогда не будет. Идет речь о расчистке дорог для обеспечения жизнедеятельности столицы».

  Попередній матеріал
  Ситуація біля Київради врегулювалася
  Наступний матеріал
  Станції підземки – «Хрещатик» та «Майдан Незалежності» запрацювали у звичному режимі
  Теги:
  Loading...