5.ua

Азаров полетів до Давосу [відео]

  Хвилиною мовчання за загиблими маніфестантами розпочалося робоче засідання Давоського економічного форуму. В ньому бере участь прем’єр Микола Азаров. Зранку під час засідання уряду голова Кабміну назвав мітингарів у центрі Києва терористами. Він заявив, що злочинці з Майдану захопили цієї ночі мирних людей і жорстоко їх били. Глава Уряду запропонував лідерам опозиції взяти на себе відповідальність за події у центрі столиці та за жертви.

   Стосовно дій силовиків, Азаров заявив, що усе у рамках закону. Прем’єр-міністр наказав міністру Віталію Захарченку підготувати розпорядження щодо виділення з резервного фонду коштів для родин постраждалих у сутичках силовиків. Сам Захарченко на засіданні уряду не був присутній. Він перебуває на робочому місті та координує дії підлеглих - заявляють у прес-службі уряду.

   

  Микола Азаров, прем’єр-міністр України: «Доручаю міністру внутрішніх справ підготувати проект рішення Уряду про надання такої допомоги з резервного фонду. Треба ретельно все врахувати: і лікування, і реабілітацію, і компенсацію збитків постраждалим правоохоронцям, і вирішення їх побутово-житлових проблем. Терміново внесіть цей проект на наступне засідання Уряду».

   

  Попередній матеріал
  Активістів на Грушевського більшає
  Наступний матеріал
  Силовики розтрощили медпункт протестувальників на Грушевського [відео]
  Теги:
  Loading...