5.ua

АЗАРОВ ПОДАВ У ВІДСТАВКУ

  "З метою створити додаткові можливості для суспільно-політичного компромісу, заради мирного врегулювання конфлікту, прийняв особисте рішення просити президента прийняти мою відставку з поста прем'єр-міністра", - йдеться у заяві Азарова.

  "Конфліктна ситуація, яка склалася в державі, загрожує економічному і соціальному розвитку України, несе в собі загрозу всьому українському суспільству і кожному громадянину", - зазначив він.

  "Уряд під час протистояння робив все для мирного розв'язання конфлікту. Ми робили і робимо все, щоб не допустити кровопролиття, ескалації насильства, порушення прав громадян. Уряд забезпечував функціонування економіки і системи соціального захисту в екстремальних умовах", - зазначив він.

  "Проте, гострота і небезпека конфлікту для наших громадян, для долі України вимагають додаткових відповідальних кроків", - додав він.

  При цьому Азаров вважає, що "приймав рішення і брав на себе відповідальність в інтересах народу України".

  "І тому можу чесно дивитися в очі кожному громадянину нашої держави, кожному співвітчизнику", - зазначив він.

  "Сьогодні найважливіше – зберегти єдність і цілісність України. Це набагато важливіше, ніж будь-чиї особисті плани чи амбіції. Саме тому я прийняв це рішення", - додав він.

   

  Попередній матеріал
  До Києва прибувають євродепутати
  Наступний матеріал
  Азаров попросився у відставку
  Теги:
  Loading...