Азаров назвав опозицію бандитами

  Бандити і їхні спільники - так Прем`єр Микола Азаров назвав опозицію, яка напередодні намагалася заблокувати голосування у Верховній Раді з приводу Чорноморського флоту.

  Азаров пообіцяв припинити безкарність депутатів, які вдаються до таких дій. Угода про базування чорноморського флоту Росії в Криму до 2042-го року - це не остання важлива українсько-російська домовленість - сказав сьогодні міністр закордонних справ Костянтин Грищенко. Чекайте 17-го травня - сказав чільник МЗС, маючи на увазі візит до Києваросійського Президента. Водночас найближча українсько-російська зустріч має відбутися вже цієї п`ятниці - це буде засідання міжурядової комісії. Як повідомив прем`єр Азаров, на ній  обговорюватимуються пропозиції його російського колеги - Володимира Путіна про співпрацю з Україною в галузях ядерної енергетики, ремонту автошляхів, авіабудування.

  Микола Азаров, прем`єр-міністр України: "Прем`єр Російської Федерації здійснив робочий візит в Україну і зробив дуже масштабну пропозицію в галузі ядерної енергетики, всім причетним до цього мінінстерствам та відомствам треба опрацювати її і на засіданні робочої комісії представити обгрунтовану солдідну пропозицію української сторони. Також вчора в телефонній розмові зі мною голова уряду Росії Володимир Путін висловив готовність іти ще далі, інвестувати в українську економіку, кредитувати українські та спільні проекти".

  Попередній матеріал
  ПАРЄ сьогодні розгляне доповідь щодо Голодомору
  Наступний матеріал
  Запеклі сутички у Таїланді
  Теги: