5.ua

АЗАРОВ НАКАЗАВ УРЯДУ ЗУПИНИТИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ (ОНОВЛЕНО)

  Сьогодні, близько 15 години за Київським часом, Кабінет міністрів  України під головуванням прем’єр-міністра Миколи Азарова одноголосно прийняв рішення: «Призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та ЄС, Європейським співтовариством з атомної енергії і їх державами – членами, з іншої сторони.

  Призупинити дію рішення Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. "Про підготовку до підписання проекту Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським союзом і його державами – членами, з іншої сторони"».

  В розпорядженні прем’єр-міністра України йдеться, що таке рішення ухвалено «з метою вжиття заходів щодо забезпечення нацбезпеки, більш детального вивчення та опрацювання комплексу заходів, які необхідно здійснити для відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин з Російською федерацією та іншими державами – членами СНД».

  Після тяжкої і тривалої боротьби за життя асоціація України з  Європою померла.

  Прем’єр Микола Азаров доручив МЗС, Мінекономрозвитку та Мінпромполітики запропонувати Брюсселю та Москві утворити комісію на тристоронній основі для опрацювання відповідних питань.

  Незважаючи на ухвалу уряду, прем’єр-міністр сьогодні зустрівся зі спостерігачами від Європарламенту Петом Коксом і Олександром Квасневським – обговорювали питання співпраці України з Європейським союзом. Про це заявляє департамент зв’язків із громадськістю Кабінету міністрів. Євродипломати рішення уряду щодо припинення інтеграції – не прокоментували.

  Попередній матеріал
  У Бразилії відбудеться заключний етап сезону «Формули-1»
  Наступний матеріал
  Більдт: Український уряд раптом низько вклонився Кремлю (оновлено) [відео]
  Теги:
  Loading...