5.ua

Австрія активізує зусилля у рамках ОБСЄ задля досягнення миру на Донбасі - АП

  Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Міністром закордонних справ Австрії Себастьяном Курцем подякував Австрії за підтримку територіальної цілісності, незалежності нашої держави.


  Відповідну інформацію оприлюднила 15 вересня прес-служба українського президента.
  Зокрема, Глава держави подякував за серйозну допомогу та залучення у процес мирного врегулювання ситуації на Донбасі.
  "Символічно, що Австрія, як і весь Європейський Союз, з нами в цій складній ситуації", - наголосив він.

  Петро Порошенко окреслив головні складові процесу мирного врегулювання та поінформував Себастьяна Курца про ситуацію у Донецькій і Луганській областях.

  Глава держави висловив сподівання, що найближчим часом буде збільшено кількість спостерігачів ОБСЄ для моніторингу і верифікації та залучено до цієї роботи експертів з Австрії та надано технічні засоби контролю.

  Міністр закордонних справ Австрії висловив підтримку Україні з боку Європейського Союзу та його країни і наголосив, що Австрія готова значно активізувати свої зусилля у рамках ОБСЄ та надати ОБСЄ безпілотники для моніторингу ситуації у прикордонних з Росією територіях України.
  "Наша місія - не тільки підтримати мирне врегулювання шляхом надання австрійських спостерігачів в рамках ОБСЄ, але й надати 10 австрійських безпілотників для місії ОБСЄ, які дозволять контролювати конфліктні території задля пришвидчення процесу мирного врегулювання", - сказав глава звонішньополітичного відомства Австрії.

  Себастьян Курц високо оцінив Мирний план Президента України, назвавши його "шансом для України мирно врегулювати конфлікт на Сході".

  За словами Міністра закордонних справ, Австрія посилює свою допомогу і у сфері надання медичної та медикаментозної допомоги для важкопоранених серед мирного населення на Сході України.
  "Ми раді, що маємо можливість взяти сьогодні кілька постраждалих для лікування в Австрії", - зазначив Курц.

  Раніше повідомлялось про спільні навчання ВМС України та США "Сі Бриз-2014". 
  Попередній матеріал
  80 % луганських лікарів покинули місто - РНБО
  Наступний матеріал
  Порошенко звільнив главу Закарпатської ОДА
  Теги:
  Loading...