Аваков
5.ua

Аваков обіцяє реформу МВС у січні

  Реформа МВС розпочнеться вже у січні. Внести відповідні законопроекти до Ради наступного місяця пообіцяв чільник відомства Арсен Аваков.

  За його словами, основну увагу при створенні поліції приділять кадрам. Від січня розпочнуть роботу атестаційні комісії. Навчальну програму вищих навчальних закладів МВС теж змінять. Кількість співробітників МВС зменшиться, натомість заробітна плата значно зросте. Мета реформи, за словами міністра – перетворити репресивний орган на службу підтримки та захисту громадян, і повернути довіру до органів внутрішніх справ з боку суспільства.

  "Незважаючи на важку ситуацію, яка зараз є в бюджеті, ми домовилися про це на Раді національної безпеки і домовилися про це в Кабінеті міністрів, з Президентом країни про те, що реформування органів внутрішніх справ є пріоритетом. І отже – будуть виділені і ресурси, і кошти на це. Ми почнемо масштабну кампанію з підготовки кадрів. Ця ситуація буде пов'язана з тим, що швидше за все кадровий склад буде зменшуватися, якість буде рости і заробітна плата зростатиме серйозно. Суттєво", – обіцяє Арсен Аваков.

  Попередній матеріал
  Місія ОБСЄ пробуде на російських пунктах пропуску ще 3 місяці
  Наступний матеріал
  СБУ розраховує на прогрес в обміні полоненими через кілька днів після Мінську

  Кабмін призначив Еку Згуладзе заступником Авакова

  Україна на межі масштабного вторгнення путінських військ - Аваков

  МВС звітує про закриття 360 гральних закладів за тиждень

  Створенням єдиної патрульної служби МВС України займатиметься американець