Аудит Уряду Тимошенко: ревізори проти оприлюднення результатів

  Один із закордонних ревізорів, які перевіряли діяльність Уряду Тимошенко, засудив оприлюднення результатів перевірки. На думку Томмі Хелсбі - представника компанії-аудитора "Кролл", оприлюднення результатів може зашкодити подальшому розслідуванню, пише "Дзеркало Тижня".
  В ефірі одного з телеканалів Хелсбі завиви, що зазвичай звіти, які робить його компанія  - конфеденційні. Те, що нинішній Уряд оприлюднив результати перевірки Кабміну Тимошенко, говорить про те, що теперішня влада хоче розголосу. "Є висновки у нашому звіті, які ще потрібно далі розслідувати", - каже Хелсбі.

  Водночас, він зауважив, що завданням аудиту була перевірка операції із закупілві медикаментів і з`ясування  - чи не було там "навмисного шахрайства". Аудитор вважає, що мова йшла про розслідування дій Уряду, а не конкретної особи. "Ми не отримували завдання полювати на якихось відьом".

  Нагадаємо, Міжнародна антикорупціна організація "Трансперенсі Інтернешенел" заявила, що подібні аудити дискредитують боротьбу із корупцією і є полюванням на відьом.
  Попередній матеріал
  Литвин: в Уряді будуть звільнення
  Наступний матеріал
  Набрав чинності Закон "Про внесення змін до регламенту Верховної Ради"
  Теги: