Аудит діяльності уряду Тимошенко фінішує за кілька місяців

  Уряд Миколи Азарова за державні гроші використовує американську юридичну компанію Траут Качеріс для тиску на політичних опонентів. Про це заявляють в опозиційному уряді. Там наголошують - Траут Кечеріс не спеціалізується на удиті. Представники цієї компанії сьогодні заявили, що проведуть перевірку діяльності попередньої влади протягом кількох місяців.

  Юристи мають вивчити фінансові документи і збираються викликати на співбесіди деяких чиновників. Віктор Янукович одразу після приходу до влади пообіцяв провести неупереджений аудит попередньої влади. Траут Качеріс, залучена для цього українським урядом, відома у Сполучених Штатах завдяки низці гучних процесів. Так, наприклад, вона захищала Моніку Левінськи у секс-скандалі з Президентом Біллом Клінтоном. Траут Кечеріс брала участь у пррцесі навколо Міжнародного кредитного банку, у справі, яку називають найбільшою банківською махінацією у фінансовій історії. У скільки обійдеться Україні діяльність американської фірми, у Траут Кечеріс не розголошують. Утім, запевняють - жодних політичних симпатій чи антипатій в Україні не мають.

  Плато Качеріс, юридична компанія "Trout Cacheris": "Ми не маємо жодної упередженої думки стосовно жодного політика в Україні. Сподіваюся, що наше розслідування в Українському Уряді покладе край зловживанню державними коштами і їхній нецільовій витраті".

  Попередній матеріал
  Янукович: Кошти МВФ не будуть використовуватися для покриття дефіциту бюджету
  Наступний матеріал
  Нацрада: Рішення суду про позбавлення частот не загрожує існуванню "5 каналу"
  Теги: