5.ua

Арбузов: Україна продовжує вести переговори з ЄС щодо підписання асоціації [відео]

   Про це в Брюселі повідомив Єврокомісар з розширення та політики сусідства Штефан Фюле після зустрічі з першим віце-прем'єром України Сергієм Арбузовим. Разом домовилися підготувати дорожню карту для застосування Угоди про асоціацію. Також у ЄС заявили про намір й надалі підтримувати Київ у домовленостях з МВФ.

  Сергій Арбузов, перший віце-прем'єром України: «Запевняю український народ - переговори продовжуються. Незабаром Україна підійде до історичного моменту підписання Угоди про асоціацію з ЄС з урахуванням стратегічних і національних інтересів».

  Штефан Фюле, Єврокомісар з розширення та політики сусідства: «Останнім часом ми чуємо чимало перебільшень і спекуляцій щодо надзвичайно високої вартості реформ в Україні, пов`язаних з угодою про Асоціацію. Щиро кажучи, чимало цифр, які називають з цього приводу - не базуються на жодних фактах і абсолютно невиправдані. Важливо тверезо оцінити як короткотривалі, так і довготривалі переваги асоціації з ЄС. Значний приплив інвестицій створить сучасну і конкурентноспроможну економіку в Україні».

  Попередній матеріал
  Євромайдан: 23 ніч [відео]
  Наступний матеріал
  РФ вкотре закликає Європу не втручатися у внутрішні справи України
  Теги:
  Loading...