Посольство України в Польщі
Посольство України в Польщі соцмережі

Антиукраїнські гасла та спалені портрети Бандери: як МЗС відреагувало на провокацію у Польщі

Такі дії "свідомо чи несвідомо...діють на користь Кремля", кажуть українські дипломати

Посольство України у Польщі засуджує маніфестації польських націоналістів, що напередодні біля посольства України у Варшаві виголошували антиукраїнські гасла. Про це йдеться у заяві відомства на сторінці у Facebook.

"Посольство України в Республіці Польща засуджує маніфестацію окремих польських націоналістичних організацій, які 19 березня 2018 року зібралися біля Посольства у Варшаві й виголошували антиукраїнську пропаганду", – йдеться в повідомленні.

Як відзначається, "свідомо чи несвідомо, але своїми діями та висловлюваннями вони розпалюють нетерпимість, діють на користь Кремля, в імперській політиці якого немає місця для існування ані вільної України, ані вільної Польщі та демократичної Європи".

Водночас, стало відомо, що разом з протестами польських націоналістів до Посольства України прийшли також поляки, що висловили солідарність з Україною та українським народом під гаслом "За гідність вашу і нашу".

Як інформували ЗМІ, 19 березня у Варшаві біля української амбасади націоналісти спалили портрети Степана Бандери та Романа Шухевича, "а посол польського Сейму поклав на землю червоно-чорний прапор та став на нього, назвавши бандерівською ганчіркою". Про це, зокрема, повідомив журналіст Євген Приходько на Facebook.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Бог, честь і Батьківщина": Як пройшов марш націоналістів у Польщі – фоторепортаж

Марш націоналізму у Польщі
/
Марш націоналізму у Польщі
/
Марш націоналізму у Польщі
/
Марш націоналізму у Польщі
/
Марш націоналізму у Польщі
/
Марш націоналізму у Польщі
/
Марш націоналізму у Польщі
/

Попередній матеріал
Суд повністю зупинив діяльність дитячого табору "Вікторія", в якому загинули 3 дівчинки
Наступний матеріал
Росія проводить широкомасштабні військові навчання в окупованому Криму
Loading...