Ані слідчих СБУ, ані депутатів в приміщенні "Укртрансгазу" вже немає

  Ані слідчих СБУ, ані депутатів бютівців в приміщенні "Укртрансгазу" вже немає. Цього разу минулося без сутичок. О дев`ятій ранку представники СБУ приїхали до дочірньго підприємства "Нафтогазу" для проведення слідчих дій.

  Там їх зустріли юристи НАКу і депутати від БЮТу. Вони не пустили слідчих, мотивуючи це вчорашнім рішенням суду про призупинення слідчих дій. Слухання у цій справі призначили на 17 березня. Водночас СБУ пояснювала свої дії потребою ознайомитися з документами у межах розслідування кримінальної справи про привласнення більше 6-ти мільярдів кубометрів газу посадовими особами "Нафтогазу". Які  саме документи хотіли вилучити в "Укратрансгазі" - представникам "Нафтогазу" невідомо.

  Сергій Давиденко, керівник юридичного департаменту НАК "Нафтогаз України": "Не зважаючи на оголошення постанови суду співробітники СБУ все ж таки намагалися здайснити слідчі дії. Це закінчилося місля того, як вони отримали якийсь телефонний дзвінок. Склали на ногах якісь акти і поїхали з ДК "Трансгаз". Я закликаю всіх не виконувати слідчі дії, виконання яких зупинено судом".

  Попередній матеріал
  Слідчі СБУ прибули до офісу "Укртрансгазу"
  Наступний матеріал
  У СБУ пояснили чому намагалися потрапити до "Укртрансгазу"
  Теги:
  Loading...