Американський есмінець "Росс" зайшов у Чорне море

Есмінець Сполучених Штатів прийматиме участь у військових навчаннях Sea Breeze - 2016

Ескадрений міноносець ВМС США "Росс", оснащений керованими ракетами, у п'ятницю зайшов в акваторію Чорного моря, щоб приєднатися до міжнародних військово-морських навчань Sea Breeze – 2016, які стартували кілька днів тому. Офіційно про це повідомив штаб Шостого флоту ВМС США, передає "Укрінформ".

"Ракетний есмінець класу Арлі Берк "Росс" (DDG 71) 22 липня пройшов Босфорську протоку в напрямку Чорного моря, щоб взяти участь у навчаннях "Sea Breeze – 2016", - зазначається в повідомленні.

Таким чином, американський військовий корабель візьме участь у 15-х за ліком навчаннях Sea Breeze, які проводяться в регіоні щороку та спрямовані на підвищення оперативної сумісності й зміцнення регіональної безпеки.

При цьому зауважується, що есмінець "Росс" виконує завдання, пов'язані із взаємодією з союзниками та партнерами в регіоні з метою підвищення ефективності військово-морських сил, підтримки регіональної безпеки та просування безпеки і стабільності в Європі.

/
/
/

Нагадаємо, американський ракетоносний есмінець USS Porter (DDG 78) 6 червня увійшов в Чорне море з метою проведення планових операцій.

Попередній матеріал
Штаб: бойовики із артилерії обстріляли Авдіївку та Піски
Наступний матеріал
Порошенко: Україна разом із Німеччиною

Ракетний есмінець США увійшов до Чорного моря

США направлять ракетний есмінець Porter в Чорне море