5.ua

Активісти "Правого сектора" оточили Верховну Раду та згодом пішли

  Мітингарі та активісти Майдану в кількості 1-2 тисячі осіб, яких пов'язують з "Правим сектором", прийшли до будівлі Верховної Ради.

  Самі протестувальникі називають цю акцію "попереджувальним походом".

  Вимога протестувальників: відставка Арсена Авакова з посади в МВС та зміна облич у владі. Також вимагають відправити під трибунал екс-керівника оборонного відомства Ігоря Тенюха.

  20-40 Перед людьми виступає народний депутат Ляшко.

  "Путін хоче, щоб у України не було влади. Але Рада має працювати. Зараз іду до Турчинова, та вимагатиму негайно сесію і вимагатиму відставки Авакова!", - заявив Ляшко протестувальникам.

  20-46 Мітингувальникі вигукують "відставка!" та "негайно!", "невелика кількість скандує "шутрм" та "винних покарати". Мітингарів біля стін Верхвоної Ради веде Ігор Мазур (псевдонім - Тополя), який нещодавно очолив "Правий сектор" Київщини.

  В 20-48 представників протестувальників пропустили всередину Ради аби вони передали свої вимоги.

  В 21-00 кількість протестувальників збільшилась до 2-3 тисяч, виступаючі закликають зберігати спокій та зачекати на відповідь керівництва Верховної Ради.

  21-12 Народний депутат Доній намагається заспокоїти людей, йому не дають говорити вигуками "Геть!" та "відставка".

  21-44 Голова Верховної Ради Олександр Турчинов пообіцяв протестуючим біля парламенту поставити на голосування питання відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова/

  21-52 координатор активістів "Правого сектора" Олег Однороженко звернувся до людей біля Ради: "Телеканали Росії вже показали, що в Україні захопили Верховну Раду. Я заявляю, що сьогодні ніякого захоплення Ради не буде. Нардеп Ляшко заявив, що є зареєстрованим позачергове засідання Ради з одним питанням - відставка Авакова".

  22-00 Протестувальникі розходяться від Верховної Ради. Їх задовольнила обіцянка розглянути питання відставки глави МВС Авакова зранку 28 березня. Протестувальникі збираються знову прийти до парламенту на ранок наступного дня. "Ми своєю присутністю маємо допомогти завтра нардепам прийняти вірне рішення", - заявив один з активістів.

  фото Українська революція|Євромайдан

  Попередній матеріал
  На чолі Головного слідчого управління СБУ тепер Вовк
  Наступний матеріал
  Суд в Києві відмінив утворення прокуратури в Севастополі
  Теги:
  Loading...