Фото ngo.donetsk.ua

Активісти хочуть бачити лідерів країни на мітингу Єдності у Донецьку

  17 квітня в Донецьку на мітингу Єдності патріоти України хочуть бачити лідерів країни і політичних сил, щоб вони продемонстрували свою громадянську позицію і стали гарантами забезпечення безпеки рядових учасників акції.

  Про це заявили в Комітеті патріотичних сил Донбасу, який виступив організатором завтрашнього мітингу, повідомляє УНІАН.

  "Констатуючи нездатність влади захистити Донбас від сепаратистського радикалізму, бачачи її небажання організувати реальний громадянський опір терористам, захоплюючим органи влади і заручників, патріотичній частині населення Донецька нічого не залишається, як висловити мирним мітингом свою незгоду з тим, що відбувається. Люди вимагають можливості проявити свою громадянську позицію", - йдеться у зверненні Комітету.

  Взявши на себе ініціативу, Комітет оголосив про проведення мітингу «З молитвою за Україну» на 18.00, 17 квітня, на площі Леніна.

  У Комітеті повідомили, що сепаратисти, які захопили ОДА, вже заявили в ЗМІ про підготовлювані ними провокації і загрозу збройного нападу на мирний мітинг.

  "Це можна розцінювати, як акцію залякування людей з метою недопущення невигідної їм демонстрації реальної громадської думки Донецька.

  Але можливо, що люди, котрі порушили межі усіх законів, дійсно, настільки збожеволіли, що готові зайнятися відкритим терором по відношенню до мирних людей», - сказано у зверненні. Тому в Комітеті вважають, що «в цей важкий момент керівники країни і політичних сил, лідери донецького регіону та Донецька, повинні бути в Донбасі і з Донбасом, зі своїм народом, на площі Леніна в Донецьку, і своєю присутністю на мітингу за єдність України вони повинні продемонструвати свою громадянську позицію і бути гарантами забезпечення безпеки рядових учасників мітингу".

  "Ми звертаємося до вас, панове: Турчинов, Яценюк, Порошенко, Тимошенко, Кличко, Симоненко, Аваков, Парубій та інші. Літак до Донецька летить трохи більше години. Якщо потрібно, ми оплатимо вам переліт. Прилітайте в Донецьк і будьте поруч з народом, захистити який ви не хочете або не в змозі. Проведіть прямо в Донецьку нараду Ради національної безпеки і прийміть конкретні і дієві рішення!», - закликали організатори мітингу. Також вони звернулися до донецьких губернатора та мера: «Ми звертаємося до вас: панове Тарута і Лук`янченко, - прийдіть на мітинг і покажіть своє ставлення до розколу країни і розв`язування громадянської війни в регіоні. Ситуація така, що бути хорошим для всіх вже неможливо. Час вимагає рішучих дій і чіткої громадянської позиції".

  "Мітинг у Донецьку 17 квітня має стати моментом істини: хто з ким і для чого варті в цьому житті", - викладено у зверненні.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині створять мобільні блок-пости
  Наступний матеріал
  Бригинець: Росія масово перекидає війська до Криму
  Теги:
  Loading...