5 канал

Айвазовська розповіла про сплановану акцію РФ, яку бойовики намагалися "просунути" в Мінську

  Відповідні заяви представників ОРДО ставлять під сумнів Мінський процес

  Чергові переговори у Мінську завершились безрезультатно. Про це повідомила представник України у політичній підгрупі контактної групи Ольга Айвазовська на своїй сторінці у Facebook.

  "Черговий раунд консультацій на рівні політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи в Мінську закінчився без результатів, хоча інше не варто було сподіватись на тлі обстрілів та перманентних загострень", - написала вона.

  Крім того, Айвазовська назвала такі переговори "багатогодинним водоварінням" та "недодискусією".

  "Саме в Мінську я зрозуміла різницю між безпредметною та безрезультатною дискусією. Інколи змістовний підхід є інвестицією в довготерміновий результат, тоді як безпредметний контент - "..." (тут мали бути нецензурні слова)", – зазначила представник України.

  Крім того, вона повідомила, що на переговорах українська сторона неодноразово порушувала питання про так звані "праймеріз" на Донбасі. На думку Айвазовської, вони мають всі шанси перерости у "місцеві вибори" без участі України з подальшою легалізацією незаконних збройних формувань через горизонтальні контакти.

  "Це давно спланована акція РФ, яка послідовно реалізовується з весни. Думаю, що європейським, американським та іншим партнерам України варто нарешті зрозуміти, що це ставить під сумнів Мінський процес та є прямим шантажем, не менш цинічним, ніж заяви про "неможливість вирішення безпекового блоку без політичного", – підкреслила представник української сторони.

  Нагадаємо, раніше Айвазовська заявляла, що  проведення "праймеріз" на Донбасі заблокує переговори у Мінську.

  Як повідомляв 5.ua, 2 жовтня 2016 року на окупованій частині Донбасу терористи влаштували "праймеріз", тобто підтримувані Росією озброєні терористи на окупованій частині Донбасу влаштували самочинне "попереднє голосування", що, за їхніми словами, має визначити кандидатів на майбутніх місцевих виборах.  

  Дивіться такожПереговори в Мінську: Україна жорстко поставила питання про "праймеріз" на окупованих територіях Донбасу

  Попередній матеріал
  Трамп скоригував риторику щодо Путіна
  Наступний матеріал
  Сьогодні Рада розгляне питання щодо скасування безвізового режиму з РФ

  Посольство США у Росії прокоментувало переговори у Мінську

  У Мінську говорили про долю сімох підлітків, яких бойовики затримали за буцімто "диверсійну діяльність"

  Переговори в Мінську: Україна жорстко поставила питання про "праймеріз" на окупованих територіях Донбасу

  "Дуже складні переговори": у Мінську збирається Тристороння контактна група