Адвоката Рудьковського можуть позбавити ліцензії

  Українська Феміда взялася за оточення Миколи Рудьковського. Поведінку його адвоката Олексія Бонюка сьогодні розглядала Кваліфікаційно-дисциплінарна комісії адвокатури.
  Подання до цього органу зробили слідчі столичної прокуратури. Вони стверджують, що крім Миколи Рудьковського, який свідомо не ознайомлювався з матеріалами кримінальної справи, так само діяв і його адвокат, чим порушив вимоги Кримінально-процесуального кодексу України, що дозволяє притягнути його до дисциплінарної відповідальності та позбавити ліцензії на адвокатську діяльність. Втім, комісія вирішила інакше і закрила провадження проти адвоката Рудьковського та відмовилася позбавляти його ліцензії. Про це повідомила прес-секретар екс-міністра Вікторія Бутенко.

  Нагадаємо, колишнього міністра транспорту та зв`язку звинувачують у розкраданні державних коштів. 11 лютого Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про утримання його під вартою. За тиждень після цього столичний Апеляційний суд постановив звільнити Рудьковського під підписку про невиїзд.
  Попередній матеріал
  Людина-павук підкорив найвищий небосяг у Сан-Пауло
  Наступний матеріал
  Без весняних канікул залишилися кіровоградські школярі
  Теги:
  Loading...