5 канал

Абромавичус повернувся до роботи на посаді міністра

  Абромавичус працюватиме міністром економіки, допоки його не звільнить Верховна Рада

  Міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавичус повернувся до роботи на посаді в очікуванні, що найближчим часом Верховна Рада задовольнить його заяву про відставку. Про це "ВВС Україна" повідомив прес-секретар політика Олег Шиманський, зауваживши, що міністр не змінив свого наміру звільнитись.

  "Міністр, коли зробив заяву про звільнення, був змушений піти у відпустку, щоб робота міністерства не блокувалась та був виконувачем обов'язків міністра", - пояснив речник міністра. Звільнити його з посади може тільки Верховна Рада, яка поки що це питання не розглядала. 

  "В якийсь момент кількість днів відпустки у пана Абромавичуса закінчилась, він був змушений повернутись до виконання обов'язків міністра. Зараз він на робочому місці", - пояснив речник. Він також зауважив, що Абромавичус повернувся до роботи наприкінці минулого тижня.

  При цьому в офісі міністра наполягають, що він не передумав звільнятись і чекає на рішення парламенту. Проте у прес-службі не змогли пояснити, що робитиме міністр, якщо парламент його так і не звільнить, а також скільки ще часу за таких обставин він працюватиме на посаді.

  Як повідомляв 5.ua, 3 лютого 2016 року міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію проведенню його командою реформ. 10 березня 2016 року Абромавичус допустив, що все ж таки за певних обставин може залишитись в уряді, адже хотів би продовжити реформи. Нагадаємо, минулого тижня Національне антикорупційне бюро за заявою пана Абромавичуса висунуло підозру заступнику керівника "Нафтогазу" Андрію Пасішнику, який нібито тиснув на міністра.

  Попередній матеріал
  Боровик спростував заяву про створення партії Саакашвілі
  Наступний матеріал
  В Ізраїлі під час екскурсії жінка знайшла римську монету, якій майже 2 тис. років
  Теги:
  Loading...

  Верховній Раді пропонують звільнити Абромавичуса

  У справі Кононенка-Абромавичуса обійдуться без поліграфа – НАБУ

  Березовець: Президент підтримує позицію Абромавичуса

  Після заяв Абромавичуса поставлено під питання не тільки здатність України боротися з корупцією, а й проводити структурні реформи - експерт

  Сьогодні Абромавичус вдруге піде на допит у НАБ

  Допит Абромавичуса у НАБ тривав понад дві години