Максим Яковлєв
Максим Яковлєв 5 канал

60% росіян боїться вночі зустріти українця – політолог

Відмови від дискурсу імперськості в Росії, на жаль, не спостерігається

Ідеологічне телебачення РФ відходить у минуле, росіяни починають активніше обирати альтернативні ЗМІ. Утім, певні пропагандистські тези продовжують жевріти в їхній свідомості. Таку думку в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" висловив політолог Максим Яковлєв. 

Зокрема, він розповів: "Одне з найкумедніших опитувань – про те, що 60% росіян боїться вночі зустріти українця. Тобто, це теж доходить до якогось психопатологічного".

Водночас, Яковлєв зазначає, що інформаційний поступ у російському суспільстві спостерігається. 

"На моє глибоке переконання, прогрес є неминучим. І на якомусь етапі холодильник, знаєте, перемагає телевізор. Треба зважати на те, що в Росії дуже потужно відчутно, що вплив засобів масової інформації традиційних, на кшталт телебачення, – саме ідеологічного, саме державні канали, – тепер менш важливий. Подивіться, коли востаннє в українських новинах ми обговорювали, що там сказав їхній Кисельов чи ще хтось у ток-шоу? Хоча буквально ще рік тому були такі інформприводи. Справді, в Росії дедалі менше людей дивиться державні пропагандистські канали, вони обирають альтернативні ЗМІ – кожен на свій смак. Інформаційно відбувається такий от поступ", – каже експерт. 

При цьому, він зазначає: "Але відмови від дискурсу імперськості, що дуже важливо, на жаль, у Росії наразі не спостерігається". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Це війна не від нашого імені": як у Санкт-Петербурзі підтримують Україну – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Кишкова паличка у воді: в Черкасах відпочивальники нехтують забороною купатися
Наступний матеріал
У росЗМІ зчинилася істерика через нове вітання української армії – заговорили про "нацистів"
Loading...