molbuk.ua

31 червня Рада збереться на позачергове пленарне засідання

  Позачергове пленарне засідання Верховної Ради відбудеться 31 червня.


  Відповідне рішення було ухвалене під час планової наради президента Петра Порошенка, голів парламенту та Кабміну Олександра Турчинова та Арсенія Яценюка разом з керівниками фракцій, пише "Українська правда".

  Як повідомляється, на зустрічі обговорили схему взаємодії гілок влади в умовах відсутності коаліції у парламенті.

  Планується, що позачергове засідання відбуватиметься частково у закритому режимі, де буде обговорено низку питань, пов'язаних з розслідуванням причин катастрофи літака "Малайзійських авіаліній" МН17, зокрема, Угода про використання Цивільних поліцейських сил.

  Учасники наради дійшли згоди щодо невідкладного повернення до розгляду законопроектів "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" та "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України".

  Також депутати мають намір розглянути питання вотуму довіри до прем'єр-міністра.

  Порошенко ще раз наголосив, що розпад коаліції у Верховній Раді не має паралізувати роботу парламенту і не є правовою підставою для відставки уряду. Глава держави розраховує на подальшу спільну роботу з Арсенієм Яценюком і усім складом Кабінету міністрів, що не виключає кадрового підсилення урядової команди.
  Попередній матеріал
  СБУ видворила з України британського підданого-журналіста Russia Today
  Наступний матеріал
  Президент посмертно присвоїв полковникові Радієвському звання генерал-майора
  Теги:
  Loading...