26 серпня відбудеться зустріч у форматі Україна – ЄС – "Євразійська трійка"

  Президент Європейської Комісії Жозе-Мануель Баррозу підтримав ініціативу Президента України Петра Порошенка про запрошення сторони ЄС для участі у зустрічі високого рівня.

  Про це прес-служба глави держави повідомила 19 серпня
  Як зазанчено у повідомленні, 26 серпня в Мінську (Білорусь) відбудеться зустріч у форматі Україна – ЄС – "Євразійська трійка" (Білорусь, Казахстан, Росія) для обговорення питань, пов’язаних з імплементацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, енергетичної безпеки та стабілізації ситуації на Донбасі.
  "Петро Порошенко подякував Жозе-Мануелю Баррозу за готовність направити одночасно трьох членів Європейської Комісії (Високого Представника ЄС з питань безпеки і зовнішньої політики Кетрін Ештон, Віце-президента Єврокомісії – Комісара з питань енергетики Гюнтера Оттінгера і Комісара з питань торгівлі Карла де Гухта). Такий безпрецедентний крок є підтвердженням солідарності та підтримки України з боку Європейського Союзу, відзначив Президент", - зазначила прес-служба.

  Співрозмовники також обговорили питання надання Україні третьої хвилі макрофінансової допомоги ЄС.

  Президент України Петро Порошенко прийняв запрошення Президента Європейської Ради Германа Ван Ромпея та Президента Європейської Комісії Жозе-Мануеля Баррозу здійснити робочий візит до Брюсселя 30 серпня.
  Попередній матеріал
  Суд повернув київський громаді "Київгаз" та "Київводоканал"
  Наступний матеріал
  Удальцов припинив голодування
  Loading...