10 років акції "Україна без Кучми" - проти учасників реанімували справи

  Напередодні 10-річниці акції "Україна без Кучми" реанімували справу проти її учасників. Цього тижня до Генпрокуратури викликали кількох активістів. Сьогодні - у 10-ту річницю початку акції - її учасники зібралися на Майдані Незалежності у Києві.

  Наталія Жижко, 5 канал: "Напередодні організатори пообіцяли - на Майдані покажуть фільм "Обличчя правди" та встановлять символічний намет. Утім від цих намірів довелося відмовитися. На Майдані виникли проблеми з електропостачанням. А встановити намет заборонили правоохоронці. Утім активісти продемонстрували - бойовий намет у низ завжди з собою".

  Замість намету розгорнули десятиметровий синьо-жовтий прапор. Цього поки що ніхто не забороняв.

  Вигукуючи гасла 10-річної давнини, активісти пригадали буремні події. Крім того, забути про минуле не дає й Генпрокуратура. За цей тиждень до відомстава викликали вже кількох учасників "України без Кучми".

  Оскільки акція відбувалася серед новорічної атрибутики та дитячих атракціонів, учасники акції відмовилися і від символічних ста грамів. Грітися і згадувати минуле вирішили в іншому місці. Без міліціонерів.

  Наталія Жижко, Ігор Пльонкін, 5 канал

  Попередній матеріал
  Автор Facebook став людиною року за версією видання Time
  Наступний матеріал
  Радбез ООН зняв економічні санкції з Іраку
  Теги: