5 канал

В "Народному фронті" запевнили, що залишаються в переговорному процесі щодо уряду і коаліції

Керівник фракції спростував слова Арсенія Авакова

Голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак запевняє, що його фракція залишається в переговорному процесі щодо уряду і коаліції. Про це пише УНІАН.

"Народний фронт" як відповідальна і послідовна політична сила залишається в переговорному процесі. Так, він важкий. І ще раз ми звертаємося до наших партнерів, фракції "БПП", врешті-решт оприлюднити офіційно кандидата на пост прем'єр-міністра і склад майбутнього Кабміну ", - відповів Бурбак на запитання щодо інформації про те, що нібито "Народний фронт" замислюється, чи продовжувати переговори про коаліцію з "Блоком Петра Порошенка".

Крім того, він зазначив, що всі пропозиції в переговорному процесі "Народний фронт" спочатку буде обговорювати на засіданні фракції.

Також Бурбак наголосив, що першим кроком має стати створення коаліції, обговорення кандидатури на посаду прем'єр-міністра і представлення цієї кандидатури Президенту для внесення до Верховної Ради.

Як повідомив Бурбак, збори коаліції повинні відбутися сьогодні, 13 квітня, попередньо о 12:00-13:00.

Раніше агенція ЛІГАБізнесІнформ повідомила, що міністр МВС Арсен Аваков, який брав участь у переговорному процесі зі створення нової коаліції у вівторок в АП, заявив, що балансу досягти так і не вдалося. За його словами, на 13 квітня планується засідання фракції "Народного фронту", де її члени вирішуватимуть, чи треба залишатися в переговорах, і, більш того - чи треба залишатися в складі уряду. "Ймовірність виходу висока. Нехай формують все самі", - сказав міністр.

Нагадаємо, як інформував 5.ua, Юрій Луценко повідомив, що кандидата в прем'єр-міністри і склад нового уряду таки погодили. Щоправда жодних прізвищ він не назвав.

Попередній матеріал
У Сумському університеті запустили перші в Україні онлайн-курси
Наступний матеріал
На Чернігівщині спіймали на хабарі керівника митного поста
Теги:
Loading...