Twitter / Все плохо

Путін назвав причину звільнення Гризлова з Радбезу РФ

  Президент РФ приготував для Бориса Гризлова іншу посаду

  Повноважний представник РФ у контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов виведений зі складу Радбезу РФ, щоб "зосередитися" на врегулюванні ситуації на південному сході України. Про це заявив президент РФ Володимир Путін, пише УНН з посиланням на російські видання.

  На питання, чи означає виведення Гризлова зі складу Радбезу зниження пріоритету щодо посередницьких зусиль РФ на українському напрямку, Путін заявив: "Ні".

  "Ми з ним недавно зустрічалися і домовилися про те, що він дійсно зосередить свою роботу, саме як мій спецпредставник, на цьому напрямку, пов'язаному з врегулюванням на південному сході України.
  (Йому) не потрібно буде відволікатися на часті рутинні зустрічі в рамках постійного наради Ради безпеки", - сказав президент РФ.

  Додамо, що 12 квітня 2016 року Президент РФ Володимир Путін виключив нинішнього представника РФ у Тристоронній контактній групі Бориса Гризлова зі складу Ради безпеки Росії.

  Нагадаємо, Гризлов був призначений повноважним представником РФ у тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі згідно з указом президента РФ Володимира Путіна 26 грудня 2015 року.

  Попередній матеріал
  Перемир'я в Нагірному Карабасі вкотре порушили
  Наступний матеріал
  Вночі через колишній КП "Донецьк" вивезли 38 загиблих російських військових
  Теги:
  Loading...